Büyük firmalar varken neden Myex Kargo?

Bir çok küçük ve orta ölçekli göndericileri bir araya getirerek büyük gönderici hacmi oluşturuyoruz. Tüm taşıyıcı iş ortaklarımızdan (SÜRAT KARGO,UPS, DHL ) uygun taşıma tarifeleri ve özel müşteri hizmetleri desteği alıyor ve bu özelliği sizlere avantaj olarak sunuyoruz.
Taşımacılık, tedarikçilik ve paketleme konusunda uzman kadromuz ile çözüm ortağınız olup tüm süreçte yanınızda oluyoruz.
Büyük firmalarda uzun süren sözleşme süreçleri, evrak prosedürleri ve karışık fiyat politikalarının aksine sabit fiyat avantajları ile bir gün içinde sözleşmeyi tamamlayıp sevkiyata başlayabilirsiniz.
Tüm farklı taşıma seçenekleri (SÜRAT KARGO, DHL, UPS ) gibi bünyemizde bulundurduğumuzdan dolayı, köyler dahil tüm Türkiye’ye hızlı ve güvenilir hizmet sağlayarak satışınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.
Hasar ve kayıp konularında prosedürlere takılmadan hızlı çözümler ile zararınızı gideriyoruz.
Çok önemli bir konuda “Kolay ulaşılabilirlik” özelliğimizde tüm müşterilerimizin çağrı merkezi uygulamalarına takılmadan doğrudan ulaşmasını sağlayarak çözüm sürecini hızlandırıyoruz. Ürünün kargolanması ile başlayan süreci teslimatına kadar takip ederek, iade gelmesini engelliyoruz. İade oranlarının azalmasında garanti veriyoruz.
Teslim olan tahsilatlı gönderilerimizin ürün bedelini büyük firmaların aksine kredi kartı dahil günlük olarak hesabınıza geçirerek ticaretinizde hızlı nakit döngüsü sağlıyoruz.

Call Now ButtonCanlı Destek